O nás

Home / O nás

GALERIE OBCHODŮ NÁŠ STRUČNÝ PŘÍBĚH

Provozní doba:

Po-Pá: Nonstop

Kontakt:

Galerie obchodů je virtuální obchodní centrum s e-shopy pod jednou “střechou”. Najdete zde nejen módní značky, ale také spotřební zboží, elektroniku a rozmanité služby. Přijďte k nám odhalit současné trendy a pohodlně nakoupit.

Český trh je z hlediska obchodních center poměrně saturován. Prostoru už mnoho není, a tak se český trh s nákupními centry nachází ve fázi boje o dominantnost mezi jednotlivými subjekty v rámci spádové oblasti. Proto se zrodila myšlenka vytvořit nákupní centrum, které nebude závislé na spádové oblasti a bude dostupné pro každého a kdykoliv. U nás se nemusíte trápit hledáním parkovacího místa, nebo stát u pokladny ve frontách. Máme otevřeno nonstop včetně státních svátků! A co je důležité? U nás nakupujete z pohodlí Vašeho domova!

Trefit se s nabídkou obchodů a služeb do vkusu zákazníků není jednoduché a pro správnou skladbu je třeba zákaznické zvyklosti a přání analyzovat. Specializujeme se nejen na větší e-shopy, ale i menší nebo začínající obchody, které nejsou ještě tolik známe, ale zároveň Vám mohou nabídnout zajímavé i netradiční a kvalitní produkty. Naším cílem je také podporovat české začínající podnikatele a nabídnout Vám komfortní přehled o jednotlivých obchodech a jejich výhodných akcí. Pokud byste rádi zveřejnili Váš obchod v našem obchodním centru, využijte tento kontaktní formulář.

Obchodní centrum může být i prostorem pro konání výstav. Na Vaši žádost Vám rádi  poskytneme prostor pro Vaši prezentaci. Informujte se na naší adrese [email protected]. Stálým zákazníkům přináší výhody členství ve věrnostním programu, který je nedílnou součástí našeho konceptu. Proto neváhejte a zapojte se do odběru našeho newsletteru. Přihlášku naleznete na vstupní stránce galerie.

Děkujeme za Vaši návštěvu !

SLOŽENÍ OBCHODŮ V NAŠEM CENTRU

0%
Móda a krása
0%
Služby
0%
Elektronika
0%
Cestování
0%
Nábytek / Dekorace