GALERIE OBCHODŮ NÁŠ STRUČNÝ PŘÍBĚH

 

Galerie obchodů je katalog s českými e-shopy a obchody pod jednou „střechou“. Najdete zde nejen módní značky, ale také spotřební zboží, elektroniku a rozmanité služby. Přijďte k nám odhalit současné trendy a pohodlně nakoupit.

U nás se nemusíte trápit hledáním parkovacího místa, nebo stát u pokladny ve frontách. Máme otevřeno nonstop a co je důležité? U nás nakupujete z pohodlí Vašeho domova 🙂

Trefit se s nabídkou obchodů a služeb do vkusu zákazníků není jednoduché a pro správnou skladbu je třeba zákaznické zvyklosti a přání analyzovat. Katalog je určen pro všechny větší e-shopy, ale i menší nebo začínající obchody, které nejsou ještě tolik známe, ale zároveň Vám mohou nabídnout zajímavé i netradiční a kvalitní produkty či regionální speciality. Naším cílem je také podporovat české začínající podnikatele a nabídnout Vám komfortní přehled o jednotlivých obchodech a jejich výhodných akcí. Pokud byste rádi zveřejnili Váš obchod v našem obchodním centru, využijte možnost registrace na našem webu.

Stálým zákazníkům přináší výhody členství ve věrnostním programu, který je nedílnou součástí našeho konceptu. Proto neváhejte a zapojte se do odběru našeho newsletteru. Přihlášku naleznete na vstupní stránce galerie.

Děkujeme za Vaši návštěvu !